Алан Бадоєв розповів, як його батько врятував маму від серйозної хвороби

Алан Бадоєв став героєм нового випуску YouTube-шоу «Іспит» з Машею Єфросиніною. Це одне з небагатьох і, мабуть, найбільш відвертих інтерв'ю, які коли-небудь давав режисер у своїй кар'єрі. Вперше Алан Бадоєв відповідає на питання, чому йому так складно говорити про головні жінок в його житті, розповідає про хворобу матері, вихованні дітей і ставлення до наркотиків, принципах сексуальної освіти, заборонах, розлучення і головних уроках, яких його навчила Жанна Бадоєва.

Про хворобу матері

Недавня хвороба мами всерйоз похитнула у мене віру в наших людей. Ненавиджу безвідповідальність. Мою маму мало не занапастили: її вже готували до морфію. І тоді батько сказав: вмирати вона буде вдома, я сам буду за нею доглядати. Він вилікував її протягом тижня.

Про маму і сестру

Дві найважливіші жінки в моєму житті - моя сестра і мама - і це тема зовсім не публічною. У дитинстві, пам'ятаю, в якийсь момент я тримався за мамину спідницю і розумів, якщо є мама - я щасливий, настільки вона була важлива для мене. Мама вдихнула в мене неймовірну, сильну любов. Вона мене формувала років до 10, а сестра - років з 14 і до кінця школи. Професію мені вибрала саме сестра. Вона мислила так: ти артист, співак, а не який-небудь юрист. Я про них зазвичай так мало говорю, тому що є якісь сакральні речі, про які говорити складно. Начебто я не дуже хочу, щоб туди взагалі заглядали.

Про те, як говорити з дітьми про наркотики (і своє ставлення до них)

Вперше я дізнався, що крім сигарети є ще щось, в 26, а закурив звичайну в 22. Ми говорили про марихуану з моїм сином і я сказав: «Ти повинен знати, що вона збиває гостроту мети. Її легалізують і дозволяють, тому що так людьми легше управляти ».

Діти засвоїли від мене головне правило щодо сигарет, алкоголю, наркотиків: якщо тобі погано, то це точно не потрібно використовувати. Це не допоможе, а тільки посилить ситуацію. Якщо у тебе складний період, будь самим тверезим - як скло - в цей момент. Чи не шкодуй себе. Саме в той момент, коли ти в собі не впевнений і коли тобі боляче, коли все валиться - скажи собі «спасибі». Спасибі за те, що ти ще живий: відчуваєш, боїшся. Якщо хочеш притупити гостроту своїх почуттів і сприйняття - вживай наркотики. Це все нісенітниця про те, що під наркотиками створюють щось геніальне. Швидше, наркотики створюють людині віртуальну оболонку, в якій йому нічого, в общем-то, вже й не потрібно.

Про Жанні Бадоєвої

Для мене люди - це найголовніше, золото в нашому житті. Тому що немає нічого кращого і важливіше, ніж людина навпаки. Жанна (Бадоєва) повністю поміняла моє життя, навчила, як треба жити. Це жінка, яка вдихнула, напевно, половину всього, що сьогодні можна побачити в Алана Бадоєва. Вона була людиною, якій мені хотілося наслідувати у всьому: в легкості буття і життя. У Жанни є таке вміння, якому я вчуся до сих пір: легко розлучатися з людьми, ніби закривши двері, без образ і сварок. Вона завжди робить одне попередження подрузі або другові і чесно говорить, що їй не подобається. Якщо це не подіяло, більше ніхто їй не додзвониться.

Про те, як мирилася сім'я Бадоєвих

У наших дітей була сіра стіна і крейда. Коли народилася Лола, я запропонував Жанні залишити це як є, щоб дізнатися їх настрій. Там в якийсь момент Лола писала: «тато, не ображайся на маму». Або ми бачимо як сонце, яке повинно бути жовтим, чорного кольору - тоді потрібно говорити з дитиною, у нього явно щось не так. Всім раджу - це наша з Жанною велика знахідка, тому що ми всі мирилися через цю стіну.

Про розлучення

Це не було легко, але було розуміння того, що це потрібно закінчити, тому що пристрасть пішла. Далі підуть сварки, а у нас діти. Діти ніколи не повинні бачити сварки, вони повинні бачити тільки любов. Ми входили в цей шлюб через неймовірну дружбу і нам було важливо залишитися друзями: і для дітей, і для себе. Жанна - мій тотем і таку людину я не зустріну більше ніколи. До сих пір ми можемо говорити по телефону, я, наприклад, в цей момент розкис, а вона навіть через телефонну розмову дає мені потужну підзарядку як чоловікові.

про зрадах

Зараз мені 40 - і мені так складно бути категоричним. Я за своє життя вже тричі пробачив зради. Перш ніж пред'являти іншим, потрібно запитати з себе. З віком стаєш менш егоїстичним і розумієш: пред'являй людям те, що і до себе. А якщо не можеш собі пред'явити, то чого тоді ображаєшся на інших людей?

Про сексуальне виховання дітей

Ми почали говорити з сином на цю тему ще з 11 років. У нас в сім'ї в цілому прийнято говорити про секс. Наші діти знали, коли ми займаємося сексом з Жанною. Травмує дітей виключно те, коли ти робиш вигляд, що сексу немає, а він є. У ранньому дитячому віці потрібно говорити: «Якщо у тебе будуть питання, задавай», - давати приманку, далі дитина сам прийде до тебе. Все повинно бути усвідомлено.

Про дитячі заборонах

Чи не забороняю нічого. Я дуже сильно прошу, щоб діти були зі мною відверті з будь-якого питання. Щоб діти не брехали, потрібно вміти їх слухати, діалог повинен бути справжнім. Сміливість дітей задавати серйозні питання - це заслуга батьків.

Про людей, яких любив

Якщо ти говориш погано про людину, яку колись любив, значить, ти - говно собаче (і така любов). Життя - це не те, що було чи буде, це те, що є. Це кожна секунда. Не може бути так, що ця секунда подарувала тобі емоції, ти став краще, а потім кажеш: ця людина - поганий. Ні, просто вас так розвернуло, ви далі йдете. Всі люди, яких я любив, найкращі, заслуговують всього і, може бути, я навіть замало їм дав.

Read 70 times

Media

Add comment


Security code
Refresh