Зіркові новини: як українські селебрітіз провели травневі свята

Травневі канікули цьогоріч виявилися не тільки довгоочікуваними для всіх, але й тривалими через збіг із православним Великоднем.

Хтось вибрав заміський відпочинок або подорожі, а хтось — домашні “посиденьки" з близькими. Наші знаменитості — не виняток! Вони теж люблять початок травня за можливість набратися сил, побути з рідними та зарядитися позитивною енергією від вихідних.

 Анна Тринчер 2

Анна Трінчер:

Мама в цьому році вирішила порушити наші сімейні традиції — та поїхала від мене на Великдень куди подалі! (Сміється.) Спершу я дещо ображалася на неї, потім зрозуміла, що від мене теж потрібно відпочивати. Так що на свято я приїхала до бабусі! А бабуся — це унікальне надбання людства, здатне максимально смачно годувати! Я дуже круто провела час там, де пройшло практично все моє дитинство. Правда, по приїзду трохи забула, де знаходиться бабусин будинок. Це був для мене “дзвіночок”, що приїжджати потрібно частіше. До того ж — я перебрала весь бабусин гардероб: вона такою в мене модницею, виявляється, завжди була! Забрала дуже багато речей, тому що вони максимально актуальні й ідеально сіли на мою фігуру.

NIKITA LOMAKIN 5

 

NIKITA LOMAKIN:

Разом із близькими готували з пасхального вечора, каталися на велосипедах, ходили в гості до друзів сім’ї, влаштували кіновечір... Особисто я прямо на Великдень вщент розбив телефон! Ну, хто крашанками змагається, а хто ось... (Сміється.) Порахував це знаком згори і попередженням, купив новий. Буду акуратнішим тепер!

Marietta 2 1

 

Marietta:

Великдень ми провели у Сашиних бабусі й дідуся у Вінницькій області, де зібралася вся його велика родина. Це, без малого, двадцять чоловік! Пекли паски, робили крашанки... Але до церкви святити не ходили: дотримуємося соціальної дистанції. Особисто я ще й нафотографувалася з різними тваринами, які живуть у них вдома. Я ж дитина міська: для мене приїзд у село — це завжди щось нове і цікаве!

 Сергей Мироненко 4

Сергій Мироненко:

На великодні вихідні приїхав на батьківщину в Полтавську область. Перед самим святом не спав, а брав активну участь у підготовці! Потім освятили паски — і відразу додому святкувати! Найголовніше — разом із рідними. Це безцінно!

 KAMALIYA family

KAMALIYA:

Ми за традицією відсвяткували Великдень у сімейному колі. Дуже шумно, весело .. Ми напекли дуже багато пасок! Хотіла з донечками піти до церкви на службу, але Захур переживав, аби ми не наражалися на небезпеку повторного захворювання ковідом. Тому вирішили не йти, але символічно освятили.

 GROSU 10

GROSU:

Великодні вихідні зустріла з близькими, за великим столом зі смачною домашньою їжею. “Кошик” освятили на вулиці, а не в церкві, щоб не ризикувати. Паски пекли самі! Обожнюю цей запах і ніколи не проміняю домашню випічку “з душею” на магазинні варіанти.

Виктория Батуи

 

Вікторія Батуі ( “Хітова дюжина”, М1):

У нас було дещо незвичне свято. Зазвичай ми багато печемо (в цьому допомагає мама), діти обожнюють бої крашанками... Але ми планували поїхати саме в неділю, знали, що буде сумбурний день. Так що “обійшлися” походом у гості до друзів — і слідом полетіли.

Read 69 times
Add comment


Security code
Refresh