Продюсер Олі Полякової шукає майбутніх зірок музичного бізнесу

Михайло Ясинський, продюсер Олі Полякової та власник агентства по роботі з зірками Secret Service Entertainment Agency, спільно з Київської муніципальної академією естрадно циркового мистецтва оголосили про набір студентів на курс «Менеджмент і маркетинг музичної індустрії».

Михайло Ясинський вже більше 20 років працює із зірками шоу-бізнесу, серед яких: Макс Барських, Алан Бадоєв, Loboda, Tayanna, Наталя Могилевська, Потап, Jerry Heil, «Воплі Відоплясова» і багато інших. Тому майбутні абітурієнти зможуть з перших вуст отримати знання, а також відвідувати майстер-класи від топових представників музичного ринку: артистів, організаторів концертів, піарників і інших фахівців.

Нещодавно Ясинський став гостем YouTube-шоу «Слава +», в якому також акцентував увагу на слабкі місця і проблеми українського музичного ринку.

IMG 6225

«Шоу-бізнес в нашій країні більше нагадує стихійну діяльність - я хотів би це змінити. Ми живемо у величезній країні з великою кількістю талантів, але немає системи вирощування нових зірок », - вважає продюсер. - «Зараз, коли музичний бізнес стрімко розвивається, ми повинні виховувати нове покоління музичних менеджерів».

«Роботи в музичному бізнесі багато - артисти і продюсери в постійному пошуку менеджерів, тих, хто готовий реалізовувати свої найсміливіші ідеї, допомагаючи розкривати потенціал майбутніх і вже існуючих зірок».

Набір на курс «Менеджмент і маркетинг музичної індустрії» в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв вже відкритий. 4 роки майбутні абітурієнти будуть вчитися профільним і спеціальних предметів. Серед списку дисциплін: управління творчим персоналом, економіка і інвестиції в мистецтві, організація гастролей і концертів і не тільки.

Більше дізнатися про програму і залишити заявку на співбесіду можна за посиланням:

http://education.mikeyasinsky.com

Read 74 times
Add comment


Security code
Refresh