Антон Савлепов став обличчям соціальної кампанії Uklon до Дня Землі

Соліст групи агонії приєднався до green-ініціативи сервісу виклику авто, мета якої - привернути увагу до проблеми утилізації відходів.

22 квітня, з нагоди Всесвітнього дня Землі, онлайн-сервіс Uklon презентував проект REBORD - лімітовану колекцію апсайклінг-сумок, створених з перероблених рекламних матеріалів. Обличчям цього проекту став учасник групи агонії Антон Савлепов, переконаний вегетаріанець, більше 10 років просуває ідеї здорового способу життя і соціальної відповідальності.

За ідеальний match головного героя і цінностей нової кампанії відповідало інфлюенсер-маркетинг агентство WhyNot? Enot з боку Uklon і Secret Service Celebrity Marketing з боку Антона Савлепова.

IMG 6273IMG 6276IMG 6275

Ідея REBORD проста: показати громадськості яскравий приклад того, як можна повторно використовувати відходи виробництва і створювати з них нові речі. В даному випадку мова про рекламних банерах, які виготовляються з вінілу (і інших шкідливих для навколишнього середовища матеріалів) і активно використовуються в зовнішній рекламі. На сьогоднішній день не існує екологічного механізму утилізації таких відходів, тому що відслужили своє банера десятками тисяч тонн відправляють на сміттєві звалища і спалюють. Їх подальше повне розкладання займе більше 500 років.

Перший дроп колекції сумок REBORD, обличчям якої став Савлепов, налічує 100 штук, в подальшому їх можна буде отримати за попереднім замовленням. Дизайн і візерунок кожної речі є унікальними і не повторюються, а до сумки йде фірмовий пін від соціального проекту «Україна без сміття». Щоб стати володарем сумки, необхідно залишити заявку на сайті і зробити благодійний внесок організації «Україна без сміття» на суму від 600 грн. Всі виручені кошти будуть спрямовані на створення нового культурного об'єкта на ВДНГ, який об'єднає в собі Станцію сортування, перший в Україні Музей переробки і споживання, арт-простір open air та фермерський ринок no plastic.

Secret Service Celebrity Marketing (SSCM) https://sscm.com.ua - окремий напрямок, яке входить в структуру агентства Secret Service Entertainment Agency і займається рекламними інтеграціями брендів з найпопулярнішими артистами України (Оля Полякова, Макс Барських, TAYANNA, група агонії , Jerry Heil, Олег Скрипка та інші).

Read 74 times
Add comment


Security code
Refresh