4 травня о 21:00 ексклюзивно на М1 — прем’єра реаліті від NK ⎸Насті Каменських “Девочки рулят”

4 травня о 21:00 ексклюзивно на М1 — прем’єра реаліті від NK ⎸Насті Каменських “Девочки рулят”

Співачка NK ⎸Настя Каменських стала першою українською артисткою, яка показала своє життя у форматі digital-реаліті. Цей формат об’єднує в собі елементи ютуб-блогу та телевізійного реаліті-шоу. Зірка порадує фанатів 10 серіями, де покаже свої пригоди, труднощі, одкровення, а також вразить щирими емоціями та переживаннями. Співачка відправилася разом із мамою та найкращою подругою до Мексики. Їх об’єднали спільні цілі: відновитися після важких подій і переживань, відпустити минулі невдачі та наповнити себе енергією й новими силами.

4 травня, в день народження Насті, реаліті зірки “Девочки рулят” стартує на телеканалі М1! Щовівторка о 21:00 глядачі Головного музичного матимуть змогу переглянути особистий відеощоденник трьох абсолютно різних дівчат. 

NK Birthday 1

 

NK ⎸Настя Каменських:

Минулий рік був складним як для мене, так і для моїх дівчаток — мами Лідії Петрівни та подруги Анни Андрійчук. Стільки подій, задач, проектів і втрат випали на цей період, що нам потрібно було перезавантажитися. І в цей момент в мене виникла ідея відправитися до Мексики. Але так я як дуже відкрита та щира зі своїми прихильниками, і вони давно чекали на нові випуски блогу NK, я вирішила зафільмувати важливі моменти поїздки. Я хотіла прожити цей ретріт разом з глядачами. Аби ті, хто зіштовхнувся з подібними ситуаціями, могли також знайти  гармонію та баланс. Рада, що зовсім скоро наші неймовірні емоції та пригоди побачать телеглядачі каналу М1. Сподіваюся, що наша поїздка відкриє вам багато цікавого!

 

Окрім реаліті, телеканал М1 підготував до особистого свята виконавиці спецпроєкт “NK BIRTHDAY PARTY”, який включатиме в себе ексклюзивні подробиці з різних сфер її життя, а також — найяскравіші кліпи й концертні лайви Каменських.

 

4 травня
NK BIRTHDAY PARTY — 18:00

Реаліті “Девочки рулят” — 21:00

Read 63 times
Add comment


Security code
Refresh