Миссия выполнима: Макс Барских и Zivert показали закулисье BESTSELLER

Кліп зайняв перше місце в розділі музичних трендів YouTube в Україні та Росії.

Також ролик увійшов в топ YouTube-трендів Білорусі, Латвії, Литви, Естонії та Казахстану.

«Bestseller» також став рекордсменом і по прослуховуванню на цифрових майданчиках. Пісня зайняла перше місце в чартах Apple Music в Україні та Білорусі, друге - в Росії і Туркменістані і увійшла в топ-10 чартів Вірменії, країн Прибалтики, Таджикистану, Узбекистану, Молдови та інших.

kargina42175BARSKIHxZIVERT 937kargina42539

 Рівно рік знадобився артистам на створення цього дуету. Більше шести місяців пішло на пісню, решту часу зайняла робота над кліпом.

Кліп знімали 2 доби в Дубаї.

Підготовка до зйомок тривала понад 4-х місяців.

Існувало 4 різних варіанти сценарію.

Режисером кліпу виступив Алан Бадоєв. Спеціально для кліпу Макс Барських та Zivert поміняли свою звичну пластику. Разом з хореографом Олександром Тронова артисти працювали над рухами і хореографією, як би продиктованими штучним інтелектом. Також було відрепетировано безліч трюків і польотних мізансцен, які ми виконували самі без дублерів.

«Bestseller» - найдорожчий відеокліп в історії двох артистів, його вартість перевищила 200 тисяч доларів.

«Bestseller» - історія про самотність в стилі кіберпанк, яка передбачає повернення світової тенденції у всіляких її напрямках: від моди, кіно, арту до музики.

Через кілька днів після прем'єри кліпу на цифрових майданчиках відео стало настільки популярним, що викликало хвилю обговорень в європейських ЗМІ щодо участі Макса Барських та Zivert в конкурсі «Євробачення» в наступному році. За висунення їх кандидатур висловилися оглядачі і фани пісенного конкурсу в Великобританії, Фінляндія, Ірландія, Польща та інших країн Євросоюзу.

 Макс Барських став Амбассадор спільного продукту французького стрімінг-сервісу Deezer і оператора А1 в Білорусі

kargina42721kargina42406

Компанія А1 і Макс Барських оголосили про співпрацю, в рамках якого співак став обличчям масштабної рекламної кампанії продукту А1 Xplore Music від Deezer в Білорусі.

Французький стрімінговий сервіс Deezer заснований в 2007 році і сьогодні входить в топ-5 онлайн-сервісів по прослуховуванню музики в усьому світі.

18 лютого в Deezer оголосили про колаборації з компанією А1 і запуск спільного продукту - А1 Xplore Music від Deezer.

Запуск А1 Xplore Music із залученням Макса Барських - одна з наймасштабніших рекламних кампаній за участю медійної персони в Білорусі за останні 10 років, яка охопила мільйонну аудиторію як через Діджитал-канали, так і в офлайні. За масштабом з нею може зрівнятися тільки реклама гри World of Tanks з голлівудськими акторами.

Представники A1: «Перед нами стояло непросте завдання: познайомити всю країну з преміальним брендом, який в СНД досі був відомий відносно мало. Для кампанії потрібен був артист зі 100% -ної узнаваемостью, який міг би при цьому підкреслити європейське походження Deezer ».

Після довгих досліджень одноголосним рішенням A1 і Deezer був обраний Макс Барських.

«Українське походження артиста, популярність у різних сегментів російськомовної аудиторії у всіх країнах СНД, яскравий образ, світового рівня відеокліпи і прогресивне звучання - все це співзвучно нашим цінностям», - так в А1 коментують свій вибір.

Макс Барських з'являється в кампанії в образах з кліпу Bestseller, епізоди з якого також увійшли в промо-відеоролики A1 Xplore Music від Deezer.

Media

Add comment


Security code
Refresh