Оля Полякова займеться терапією українців під час локдауна

6 квітня співачка запускає новий сезон мегауспешного проекту «Полявіденіе», який зібрав більше сотні мільйонів переглядів в її соцмережах.

«Полявіденіе» з'явилося рік тому, коли в Україні запровадили перший карантин. Поп-діва створила авторську версію телеканалу в режимі онлайн: прямі ефіри, передачі та інтерв'ю із зірковими гостями на різну тематику, від психології до спорту і кулінарії. «Полявіденіе» тільки за перші 2,5 місяця подивилися десятки мільйонів разів - з тих пір ця кількість сильно зросла, а аудиторія чекала нових випусків. 6 квітня «Полявіденіе» повертається з новим повноцінним сезоном, який буде як не можна актуальне в сьогоднішньої реальності.

У нових випусках «Полявіденія» артистка, гостро відчуває потреби своєї аудиторії, займеться розважальної постковідной терапією. У свіжих епізодах Полякова представить програму фізичних вправ, які допомагають їй перебувати в тонусі і зберігати розкішну форму, не набираючи зайву вагу, а також поділиться робочої дієтою для схуднення. Плануються і ефіри в Instagram з головними зірками України, а також спортивними тренерами та психологами, які Полякова завжди проводить з фірмовою легкістю і почуттям гумору, на куражі - в амплуа ведучої їй дійсно немає рівних. Тренування, інсайти по харчуванню, оздоровчі процедури в домашніх умовах, дихальна гімнастика, самопсіхотерапія, приємні призи - величезна кількість корисної та розважальної інформації, де кожен, незалежно від статі і віку, знайде щось для себе.

Нове весняне «Полявіденіе 2.0», яке стартує 6 квітня, у вівторок - це енергійний і харизматичний контент для підтримки духу, мотивації та досягнення фізичних результатів, якому в Україні не існує аналогів.

5 квітня Оля Полякова вийшла з першим спонтанним ефіром «Полявіденія 2.0», який за кілька годин подивилося більше 200 тисяч чоловік. У коментарях щасливі глядачі з теплотою згадують минуле «Полявіденіе» і радіють поверненню проекту: «Оля розумничка! Того року завела всіх! Спасибі, що і в цьому допомагаєш! »,« Спасибі за мотивацію »,« Розумниця, чекали! »,« Чекаємо нових зустрічей в ефірі! »,« Олечка, я в захваті, займалася з вами весь сеанс, хочеться гори звернути тепер, настрій дійсно покращився на 100%! Спасибі, ми вас любимо! ».

Read 147 times
Add comment


Security code
Refresh