KAMALIYA в Мережі розповіла про обман чоловіка та його причини

Співачка KAMALIYA не робить із особистого життя таємницю, тож часто розповідає фоловерів в соціальних мережах її подробиці. Днями артистка опублікувала відео зі своїм чоловіком, бізнесменом і меценатом Мохаммадом Захуром. Ролик було зроблено в Лондоні, куди Захур прилетів заради вакцинації від COVID-19. KAMALIYA зазначила: про причини своєї раптової поїздки чоловік їй повідомив не відразу, а свій відліт виправдав... раптовим відрядженням.

“Все чоловіки — брехуни! Вони кажуть вам, що їдуть у відрядження, а насправді... їдуть, аби їм зробили щеплення. Більше того, Захур не говорив мені про це до сьогоднішнього дня, хоча був удома весь тиждень”, — такий пост залишила виконавиця.

https://www.instagram.com/p/CNNm6kGHqQv/

KAMALIYA поспішила пояснити такий вчинок чоловіка. В Україні не передбачено вакцинацію іноземних громадян. Та й антитіла, незважаючи на перенесену хворобу, зникають досить швидко.

Нагадаємо, що восени минулого року родина Захур важко перехворіла на коронавірус, але досить успішно з ним упоралася. KAMALIYA ділилася ходом лікування під час прямих ефірів в Мережі.

zahoor couple 1zahoor couple 3

Read 154 times
Add comment


Security code
Refresh