fbpx

У СВІТ ВИХОДИТЬ НОВИЙ ВІДЕОКЛІП ДЖАМАЛИ "ВІРЮ В ТЕБЕ"

28 березня відбулась прем'єра нового відеокліпу Джамали на композицію "Вірю в тебе".

Режисером виступила Анна Копилова, яка раніше працювала з Джамалою над відео "Крила" і "Шлях додому", і знімала кліпи для Бумбокс і Pianoбой. Одними з героїв нового відео стали чоловік Джамали Бекір Сулейманов і сини співачки Емір-Рахман і Селім-Гірай.

Джамала:

"Вірю в тебе" - це пісня про віру в дітей, які обов'язково повинні стати хорошими людьми, коли виростуть. А ще вона і про віру в себе, тому що всі ми трошки діти.

Дуже складно було зняти відео на пісню, якою ти сказала вже все, що думаєш і відчуваєш.

Аня Копилова запропонувала чудову ідею - у відео розповісти про батьківство. Адже в житті вже рідко зустрінеш поділ на тільки чоловічі або суто жіночі професії, а ось з приводу розподілу ролей у вихованні дітей досі існують стереотипи: мовляв, мама повинна займатися всім, а тато - як вийде.

Ми вирішили показати реальних батьків, які проводять час зі своїми дітьми: займаються спортом, гуляють, купають, годують...

А ще вперше показана моя сім'я і мій типовий день - зустрічі в офісі, репетиція, теплий вечір з рідними чоловіком і синами. Ми намагалися показати реальне життя без купюр, з акцентом на історії чудових батьків.

Композиція "Вірю в тебе" увійшла до складу нового альбому Джамали "МИ", який вийшов у світ 12 березня. До нього увійшло вісім треків, серед яких недавній сингл "Вдячна", композиція Like a Hero - англомовна версія саундтреку для фільму Агнешки Холланд "Ціна правди" і міжнародний хіт "Кохаю" зі знаменитим казахстанським репером Jah Khalib.

Основні композиції нового альбому записувалася на львівській студії Jenny Records влітку 2020-го. Саундпродюсерами записи виступили Микола Усатий і Діма DredLock, а співавторами пісень разом з Джамалою стали Олександра Макаровська, Андрій Чмут, Тетяна Милимко і Дарина Федоренко.

Нагадуємо, концертна презентація альбому "МИ" відбудеться 14 травня в МЦКМ "Жовтневий палац" (Київ, Алея Героїв Небесної сотні, 1)

Купити квитки:

https://concert.ua/ru/event/jamala

Read 130 times

Media

Add comment


Security code
Refresh