Надя Дорофєєва в блискучому мікро міні звела з розуму витонченою фігурою

Надя Дорофєєва - новачок в  тренерському кріслі Голосу країни 2021.

Співачка набрала сильну комманду, з якої має намір дійти до перемоги. Впереди у суддівській четвірки вокальні нокаути і тут їм допомогти зголосилися "зіркові порадники". Так, судді могли запросити на допомогу того, кому довіряють і хто допоможе їм зробити нелегкий, але неминучий вибір. Помічником Наді стала реперша Alyona Alyona, і Дорофєєва вже встигла засвітити своє вбрання, в котрому глядачі побачать зірку незабаром на екранах.

Співачка запостив в Instagram ефектне фото в блискучому екстра-міні.

Кадр немов зроблений випадково і Надю просто "підловили". Але це не заважає оцінити спокусливий образ і точені форми співачки. Вона зробила високу зачіску і випустила пару світлих пасм на обличчя.

Нокаути - відповідальний і вирішальний етап для тренера і його команди, за ним йдуть прямі ефіри, на яких прийняття рішень вже переходить до вас. Я пишаюся тим, як хлопці ростуть в шоу і розкриваються сильніше на кожному етапі", - поділилася спостереженнями артистка.

nadia

Надя блиснула стрункими формами в ефектному образі (фото: instagram.com.nadyadorofeeva)

Шанувальники почали писати імена своїх фаворитів, але основною темою для компліментів і обговорень став розкішний самої Наді.

Надя, твій наряд вау
балдежно образ
Боже мій, дівчинка, ти красива
Найкрасивіший тренер "Голосу країни"
нереальний образ
пожежа
Чому так шикарно
нереальна
До слова, в цьому вбранні співачка вже публікувала фото. У сукні - відкрита спина, що робить ще більш спокусливим і кокетливим.

nadia2

Read 109 times
Add comment


Security code
Refresh