Виктория Иванкова

Для кожного приводу або періоду в житті речі можуть стати підтримкою і задоволенням.

Так вирішила Вікторія Іванкова, яка створила перший в Україні привабливий бренд білизни для жінок, що годують грудьми і не тільки для них. Я Віка, мені 28 років і я обожнюю жінок. Бренд народився, коли я сама стала мамою. Материнство — це стрес, до якого неможливо підготуватися заздалегідь. Стрес для мами, яка перший час живе малюком і його потребами. І для тата, якому теж важливі спільний час і спілкування. Мені захотілося, щоб жінки не втрачали себе. І для того, щоб психологічно підтримати жінок в їхній жіночій природі, народилася ідея еротичної білизни, яка підійде годуючим мамам. Красиву білизну для грудного вигодовування знайти неможливо.

Це завжди щось щільне, на широких бретелях і зовсім непривабливе. Я вирішила це виправити і створити бренд красивої білизни для мам і не тільки. Застібки виконують практичну і декоративну функції Адже білизна буде актуальною не тільки в період годування, її можна носити і не годуючим дівчатам. А ще у неї є регулятори, які дозволяють регулювати обсяг: зменшувати або збільшувати, є застібки для годування на бра, які виглядають як декор і не кидаються в очі або моделі, в яких можливо здійснювати грудне вигодовування, не ламаючи при цьому чашку. Пошиття і тестування білизни Хоч шити я не вміла, всьому навчилася в процесі.

Їздила по ательє з маленькою донькою. Зараз я займаюся дизайном, а конструктор коригує ідеї так, щоб білизна була зручною і практичною. Виходить співтворчість професійної конструкції і дизайну. За цей час і я навчилась конструктиву і вчуся конструювати одяг, але це нескінченний процес. Відшиваємо в ательє, виготовляємо тестові моделі, які носять жінки, у різних розмірах. Потім вносимо корективи по їхнім зауваження, знову шиємо з урахуванням змін, доводимо до досконалості. І тільки після цього відшиваємо партію. Поважаємо наших клієнток, тому вони отримують не просто красиву картинку, а зручну річ, яка створює прекрасний настрій.

Соціальна місія бренду Наше головне завдання — підтримати жінок. Нагадати їм, що вони жінки і дуже важливо не втратити себе. Тоді весь світ наповнюється любов’ю навколо. Жінка — це ріка, енергія, творчість. Як розвивається бренд? Спочатку я вирішила, що буду робити від душі, і якщо в цьому буде цінність, речі обов’язково куплять! Початкові інвестиції склали близько $ 3 тисяч доларів. І ці гроші окупилися в перші півроку — спрацювало сарафанне радіо. Дівчата бачили нас на комусь, помічали унікальні деталі, а потім приводили до нас подруг. Нещодавно підписали контракти з американськими платформами Amazon та Etsy та щє деякими для дистрибуції. У Києві був свій шоурум «NASTRIY», але закрили через коронавірус.

Тому поки що розміщуємося в київському шоурумі Showroom на вул. Шота Руставелі, 24. Згодом плануємо знову відкрити свій, але в іншому місці. У нас невелика, але улюблена команда: менеджер, бухгалтер, фотографи, маркетолог, конструктор, відшиваємо на аутсорсі, в ательє. Плани, у яких немає кордонів Зараз працюємо над новою колекцією «Unlimited». Це буде новий формат для нас — білизна, яку можна надягати під одяг і на неї. Чому? Нещодавно я сходила на Кіліманджаро і все думала: в світі немає лімітів, ліміти тільки у нас в голові. Хочеться передати цю суть людям. Вирішила не ставити собі кордонів у творчості. Впевнена, клієнтки і клієнти відчують це через наш проект.