Екатерина Чепак

Катерина - засновниця бренду жіночого одягу TENDENS. 

Шлях становлення як дизайнера був для жінки дуже яскравим, хочі і непростим періодом життя: "А ви вірите в долю? Я не знала в дитинстві, ким хочу бути, і у мене не було мрії стати дизайнером... Все, що я пам'ятаю і що залишилося на цей день -це величезне бажання розвиватися. Жити, рухаючись до чогось більшого, не зупиняючись. Зупинка для мене означає трату - трату часу, якого не так і багато. Ніби ти відчуваєш, що повинна в цьому світі зробити щось особливе, але поки не розумієш що це... Та відчуваєш, що це щось добре, справжнє, що викликає тільки найкрасивіші щасливі емоції.", - ділиться сокровенними думками Катерина.

Історія її бренду почалася ще в 2008 році, коли жінка відкрила маленький магазин в своєму рідному місті Мукачево.
Весь час Катерині не вистачало чогось в асортименті, вона не могла знайти те, що буде чіпляти душу. Рік за роком - так складалося життя і всі обставини, які в результаті привели її до самого правильного рішення: вона відкрила своє перше ательє, яке ніжно називає - «Маленьке царство з великими можливостями»: "Три швейні машинки, один стіл конструктора, 25 кВ метрів і найкраща команда в світі, яка і до цього дня поруч зі мной. Я вдячна їм за любов і відданість. Все було складно, все було нове, все було, не як у всіх, але. Знаєте в чому суть: все було зроблено з любов'ю - я вірила, що все вийде якрайкраще. І продовжую вірити.".

Зараз TENDENS - знаменитий український бренд, який набирає обертів і любов по всій Україні і світі. Продукція представлена не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном.