IRON THREAD

IRON THREAD - це street style, який виділяється з натовпу

Історія бренду нерозривно пов'язана з біографією дизайнера Ено Еніеокпон, який переїхав з Африки ще 10 років тому.
У колекціях можна переглянути африканські мотиви, принти, фасони в поєднанні з європейськими, що об'єднує два світи моди в один і зближує континенти.

Унікальний елемент бренду - величезні кишені. Адже головна ідеологія IRON THREAD полягає в тому, що одяг має бути максимально функціональною і зручною.

Дизайнер черпає натхнення з навколишнього світу. Це можуть бути речі, люди, ситуації, різні події - все дивне і незвичайне. Філософія бренду полягає в тому, щоб за допомогою одягу підкреслити індивідуальність, проявити себе.
Колекції IRON THREAD - для творчих і креативних людей.
Street style може бути яскравим і модним і кожна колекція говорить про це.

________________________________________

Остання колекція «RISE FROM THE RUINS»

Дизайнер Ено Еніеокпон присвятив колекцію «RISE FROM THE RUINS» No Season дві тисячі двадцять одна людям України - сильним і незламним. Треба мати сміливість, щоб позиціонувати свою особистість через одяг IRON THREAD. Так само, як необхідна сміливість, щоб продовжувати повноцінне життя «після» - на руїнах і трагедіях бачити крізь біль, мріяти про щось більше. Дизайнер розробив спеціальні силуети одягу в різких лініях, для більш агресивного вигляду моделей - щоб побороти труднощі, потрібна сила духу. «Країна, яка за багато років стала рідною, нарешті залишить зруйновані стіни позаду заради нових звершень. Через насичені монохромні кольори і різкі відтінки я передав щось потрібне відчуття надії на краще, яке живе в кожному з нас. У кожному з Вас », - прокоментував дизайнер.