fbpx

Фахрия Халафова представила новую коллекцию Bella Rosa на Azerbaijan Fashion Week

БАКУ /Trend Life/ - Заслужений діяч мистецтв Азербайджану, доцент Державного університету культури і мистецтв, художник-модельєр Фахрія Халафова представила нову колекцію Bella Rosa (Прекрасна троянда), створену в колаборації з відомим італійським ювелірним брендом Spoleto Gioielli, повідомляє Azerbaijan Fashion W Trend Life

Втішно відзначити, що після пандемії Тижня моди знову відбуваються в Азербайджані. Як відомо, у грудні 2021 року в рамках 11-го сезону Azerbaijan Fashion Week була представлена ​​моя колекція "Карабахська Принцеса", присвячена нашій стародавній землі Карабаху та славній Перемозі Азербайджану у 44-денній Вітчизняній війні. Кульмінацією вечора став створений образ поетеси, дочки другого Карабахського хана Ібрагім Халіл-хана, поетеси Агабейїм. Причому вперше мною був створений текстильний принт квітки харибюльбюль, який втілився у шовковій сукні у фінальній частині дефіле. У нинішньому 12-му сезоні Azerbaijan Fashion Week я представляю нову колекцію Bella Rosa, яка з італійської перекладається як гарна троянда. У кожному вбранні я відобразила відтінки троянди - однієї з найпопулярніших квіток, яка була гідно оцінена ще в давнину. Протягом століть вирощували прекрасні троянди, виводили нові сорти та створювали незвичайні забарвлення. Нині багата барвиста палітра квітки троянди налічує більш ніж сто відтінків", - сказала Trend Life Фахрія Халафова.

trend_faxriya_xalafova_7.jpg

Нова колекція дизайнера дуже ніжна, яскрава, красива та присвячена її улюбленій квітці – троянді. Зазначимо, що вбрання на попередньому Азербайджанському Тижні моди були представлені з принтами троянд, що є фірмовим штрихом автора. Цього разу дизайнер не випадково назвала колекцію Bella Rosa, тому що в дефілі також були представлені аксесуари відомого італійського бренду Spoleto Gioielli.

"Наряди створені для прекрасних літніх вечорів, де доречно з'явитися в романтично-гламурній цибулі. Не змінюючи свого стилю, підкреслю, нові моделі створені для елегантних та стильних жінок, які цінують у своїх образах вишукану жіночність, легкість та чарівність. У своїй роботі я завжди намагаюся радувати особливою ніжністю та красою", - зазначила Фахрія Халафова.

Засновник Spoleto Gioielli Енріко Морбідоні висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

"Мене захопило вміння Фахрії Халафової поєднувати кольори та структуру тканини, а також синтез Сходу та Європи, властивий її колекціям. Зараз ми обговорюємо з Фахрією Халафовою подальшу співпрацю та сподіваємося, що вона буде довгою та плідною", - зазначив Енріко Морбідоні. Проект реалізований за сприяння керівника Kuzmenko pr&events Оксани Кузьменко.

trend_faxriya_xalafova_9.jpg

Колекція викликала великий інтерес гостей Азербайджанського Тижня моди, дизайнера була обдарована оваціями та квітами. На подіум разом із Фахрією Халафовою також вийшли Енріко Морбідоні та представник The Centro Culturale Valentiniano, Ambassador St. Valentine's Сандро Піччоліні, який раніше нагородив її міжнародним престижним дипломом "Посол кохання" (детальніше за посиланням https://www.trend.az/life/style/3598749.html).

Покази 12-го сезону Azerbaijan Fashion Week проходять 20-22 травня у готелі Hilton Baku.

Інформаційна підтримка - Trend.az, Day.az, Milli.Az, Azernews.az

Add comment


Security code
Refresh