fbpx

Фахрія Халафова стала першою жінкою в світі "Послом любви"

БАКУ /Trend Life/ - Заслужений діяч мистецтв Азербайджану, доцент Державного університету культури та мистецтв, перший виробник вітчизняної парфумерії, художник-модельєр Фахрія Халафова стала першою жінкою у світі "Послом кохання" The Centro Culturale Valentiniano Італії, повідомляє Trend Life. Церемонія вручення диплому відбулася в рамках Azerbaijan Fashion Week із боку представника The Centro Culturale Valentiniano, Ambassador St. Valentine's Сандро Піччоліні.

"Для мене стало приємним сюрпризом вручення з боку престижної міжнародної організації The Centro Culturale Valentiniano – диплома "Посол кохання" за внесок у розвиток міжкультурних відносин, заснованих на пропаганді кохання, краси, милосердя та благодійності. На дипломі "Посол кохання" відображені головні символи організації – серце і друк у вигляді троянди Ця філософія також дуже співзвучна моїй діяльності, адже як відомо, головним символом моєї парфумерної колекції "Нурай" є серце, а один з ароматів називається Rosa de la mora (Квітка кохання). любові" я братиму участь у різних міжнародних проектах і акціях, щоб і далі як у творчості та педагогічній діяльності, так і в житті продовжувати дарувати людям любов, пропагувати вищі людські цінності. Як посол доброї волі в усьому світі буду і надалі пропагувати наш прекрасний Азербайджан і народ, наші історичні традиції толерантності та мультикультуралізму", - сказала Фа хрія Халафова.

trend_fakhriya_khalafova_220522_4.jpg

Сандро Піччоліні зазначив, що приїхав з італійського Терні, відомого як місто закоханих та як місто Святого Валентина, на честь якого у багатьох країнах світу традиційно відзначається свято День святого Валентина чи День усіх закоханих.

"Я спеціально приїхав до Азербайджану і для мене велика честь, що Фахрія Халафова погодилася мене прийняти і погодилася вручити їй диплом "Посол кохання". Причому вона стала першою жінкою у світі, удостоєною цієї нагороди від Центру культури Святого Валентина. саме Фахріє Халафової, тому що ми давно бачимо її успіхи на міжнародній арені, активну діяльність у сфері благодійності та соціальної сфери, вона відома в Європі як чудовий дизайнер та особистість. колекція Bella Rosa, яка з італійської перекладається як гарна троянда, і вирішили приурочити вручення диплома до цієї події. Сандро Піччоліні.

У церемонії вручення також взяли участь засновник італійського бренду Spoleto Gioielli Енріко Морбідоні та керівник Kuzmenko pr&events Оксана Кузьменко.

trend_fakhriya_khalafova_220522_5.jpg

Add comment


Security code
Refresh