fbpx

Нова пара шоу-бізнесу! Блогер Олександр Волошин освідчився співачці Анні Трінчер

Співачка й актриса Анна Трінчер приміряла на себе новий статус: тепер вона наречена!

Пропозицію руки та серця їй зробив блогер і бізнесмен Олександр Волошин. Незважаючи на власну обіцянку не одружуватися до тридцятиліття, заради Анни та почуттів до неї він переглянув свої погляди — і майже місяць готував для коханої сюрприз. Подія сталася 22 жовтня, і молоді люди не поспішали говорити про неї громадськості.

Trincher 3

Через пів року відносин коханий зірки влаштував їй ціле байкшоу і вручив обручку мрії – від Cartier.

"Ми приїхали до торгового центру; я залишилася в машині на парковці, а Саша вийшов, але попросив мене знімати на телефон, якщо я раптом побачу щось незвичайне. До мене підійшов оператор... і тут виїжджають 40 байкерів! Стають в два ряди, останнім виїжджає Саша ... як справжній принц! Але не на білому коні, а на чорному байку і з букетом троянд розміром з мене. І в моїй голові б'ється одна думка: аби не панічна атака зараз! У мене тряслися руки, я навіть першою на коліна впала!"

Trincher 2

 

Trincher 1

За словами Олександра Волошина до весілля закоханні почнуть готуватися взиму, обіцяють здивувати чимось незвичним!

"Це в моєму стилі буде - завжди роблю щось незвичайне, що викликає якусь емоцію та реакцію", - розповів блогер про майбутнє свято, зазначивши, що ще думатиме, як "здивувати весь медійний світ".

На своє весілля пара планує запросити багато зіркових гостей: Jerry Heil, Настю Каменських із Потапом, Надю Дорофєєву з Володимиром Дантесом, Позитива, а також Михайла Поплавського та Павла Зіброва. А хто розважатиме публіку, закохані ще не вирішили.

Блогер Олександр Волошин освідчився співачці Анні Трінчер

Read 38 times
Add comment


Security code
Refresh