f: beauty

Для здоров'я і краси в наш час хорошого харчування не досить.


Помічниками сьогодні є біологічні активні добавки й вітаміни. Ми визначили лідера на європейському ринку – швейцарський препарат XR47PLUS.

Високоефективний комплекс амінокислот для анти вікової терапії, що розроблений і виготовлений у Швейцарії із дотриманням сурових медичних стандартів. Він містить натуральні та органічні компоненти. Унікальна формула органічних амінокислот не тільки уповільнює процес старіння, але й запускає механізм омолодження організму.

 

Найважливіше про XR47PLUS:

• XR47 PLUS – це унікальна та ефективна комбінація органічних амінокислот для застосування в анти віковій терапії.
• Високоефективна добавка, виготовлена в Швейцарії із сировини найвищої якості.
• Має високу мембранну проникність, що забезпечує оптимальне надходження амінокислот у відповідні клітини організму.
• Біологічно активна добавка виробляється відповідно до найсуворіших медичних стандартаів Швейцарії.
• Препарат, який стимулює виділення гормону росту в організмі людини, що впливає на поліпшення фізичних показників
• Безпечна та ефективна речовина з широким спектром застосування.

Деякі результати застосування:
- уповільнює процес старіння
- покращує роботу мозку
- підвищує витривалість організму
- зберігає і збільшує м'язову масу
- покращує якість сну
- сприяє підвищенню та нормалізації імунітету
- бореться з хронічною втомою і швидкою стомлюваністю
- допомагає відновити сили після тренувань
- підвищує лібідо і відновлює еректильну функцію
- продовжує молодість шкіри

До складу цього унікального препарату входить глутамін, що ефективно бореться зі старінням і стимулює гормон росту. Він є основою для колагену, що керує надходження цукру до крові. Поєднання аргініну та лізіну зумовлює потужний сплеск гормону росту. Аргенін зміцнює м’язи та судини, а лізін сприяє зміцненню імунітету та суглобів. Не менш важливий є гліцин, що бере участь у синтезі білку. Він є чарівним ключиком до мозку людини: поліпшує пам'ять та прискорює мислення.

Препарат XR47PLUS органічно поєдную всі ці компоненти для збереження молодості. А склад добавок поєднано таким чином, що одна амінокислота підсилює дію іншої.
Амінокислоти – це один із найважливіших компонентів нашого тіла, цеглинки для побудови нових тканин. Вони не дають «зноситися» нашому організму. Якщо і організмі недостатньо амінокислот, що погіршується імунітет, уповільнюється мислення. Все ще відбувається із віком: сим старша людина, тим більше вона відчуває недолік амінокислот.
Учені і медики виявили, що процес синтезу амінокислот в організмі із віком уповільнюється, що призводить до старінню, зниження мисленнєвих процесів та появі хвороб.
І тут на допомогу приходять спеціальні добавки, такі, як XR47PLUS. Він діє комплексно на проблему, підвищуючи витривалість, покращуючи мислення та, найголовніше, уповільнює процеси старіння.
Це унікальна біодобавка, що сприяє виробленню гормону росту самотрапіна. Амінокислоти, що містяться у препараті, мають нанорозмір, тому вони відразу проникають до клітин.
Препарат не має побічних ефектів навіть при тривалому застосуванні. Не містить глютен, лактозу та ГМО. Чудово підійде тим, кому за 30-ть, хто веде активний образ життя або прагне приділити увагу власному здоров’ю та красі.
XR47PLUS не має аналогів у світі – він повертає час назад.
Для замовлення www.xr47plus.com.ua

Last modified on Thursday, 23 September 2021 20:29
Add comment


Security code
Refresh