fbpx

5 серпня відгриміла головна fashion&business подія серпня України – BEST VERSION&DEW&ImperI EVENT

Світський захід був присвячений Дню Народження міжнародного глянцю ImperI та відкриттю DEW BUSINESS CLUB.

Невід’ємною частиною заходу став нетворкінг від BEST VERSION COMMUNITY. Серед віп-гостей заходу були українські зірки, власники великих бізнесів, представники українських і зарубіжних компаній, власники сімейного бізнесу.

Місцем проведення став Ювелірний Дім ZARINA в серці столиці.

ZARINA – це бренд, що вже понад 20 років формує ювелірну моду в Україні. Ювелірні прикраси від ZARINA порадують будь-який смак – від стриманого і класичного до сміливого і креативного. Сьогодні ZARINA – це п'ять саб-брендів: ZARINA YOU, ZARINA STORY, ZARINA CREATIVE, ZARINA JEWEL і ZARINA FINE. Кожен з них натхненний однієї з жінок сім'ї Наталії Нетовкіної, засновниці Ювелірного Дому. Об'єднує саб-бренди загальна концепція ZARINA: "Цінність — це ти». Завдяки такому ціннісному підходу кожна жінка знайде серед ювелірних прикрас ZARINA свій образ.

День Народження міжнародного видання ImperI та відкриття DEW BUSINESS CLUB став приводом об’єднати поважних гостей . Це перший глянець в Україні, який поєднує у собі business та fashion-каталог, обговорення питань, що хвилюють новачків творчої індустрії, та рекламу українських та зарубіжних компаній.

Героями дебютного випуску глянцю стали Алла Ліса – модель, стиліст-іміджмейкер, оптиміст, Амазонка, борець за правду і справедливість та Павло Зібров – український естрадний співак, композитор, народний артист України.

Місія нового DEW BUSINESS CLUB – залучитися партнерством за допомогою бізнес-платформи DEW CLUB з українськими та зарубіжними компаніями для взаємовигідної співпраці, яка допоможе успішному розвитку та просуванню бізнесу на світовому ринку.

За якісний нетворкінг – невід’ємну складову події – відповідали Best Version Community – міжнародна жіноча спільнота жінок з величезною внутрішньою силою та потенціалом, для яких важливими складовими є багатогранність і успішність в усіх сферах життя. Для учасниць Best Version Community регулярно проводяться заходи різного масштабу, жоден з яких не обходиться без корисних знайомств та плідного нетворкінгу.

Гостей fashion & business події порадували виступи таких артистів як Darya Myza, Єлизавета Момот, Катерина Вовчук, Oleg K-Dallas, KAROOKA, DEA, Rina Ro, Cергій Скулинець, Dj Slavniy та Марі Пежо.

У рамках головної fashion&business події серпня України відбувся ексклюзивний показ колекції бренду вишуканої білизни та купальників DEW. Гості також мали змогу побачити презентацію нових луків брендів ZERNO і Таніні плаття.

Партнерами заходу стали наступні компанії, які успішно презентують свої продукти на українському та зарубіжному ринку:

 • Ювелірний Дім ZARINA – бренд, що вже понад 20 років формує ювелірну моду в Україні;
 • DEW – бренд вишуканої білизни та купальників Ольги Ігнатюк;
 • Проєкт BRANDFACE;
 • Рекламна Компанія BARBARIS;
 • Анна Федчик – раціональний бренд мейкер;
 • Бренд Intime Organigue – ритуал інтимного догляду і чуттєва фітотерапія;
 • ELMOB – лідер ринку по Tesla Model 3;
 • AquaMelan – лакшері структурована вода з меланіном;
 • Натруел Меланін Юкрейн – єдина у Східній Європі українська компанія-виробник високоякісного натурального водорозчинного фітомеланіну з гриба чага і антарктичних дріжджів Nadsoniella nigra та товарів з нього;
 • Hello Helen – нішевий парфюмерний бренд;
 • Дім краси Yuriy Tsarov;
 • Проєкт Healy2go – комплексний підхід до здоров’я за допомогою інноваційних частотних технологій;
 • ArrOWS ProductioN – створення фото- та відеоматеріалів, запис артистів.
 • Бренд Таніни плаття дизайнера Тані Шахматової;
 • Андрій Мельченко – модель, стиліст, засновник MELCHENKO BRAND;
 • Стиліст Бєлова Катерина;
 • Kuzmenko Pr & Events - міжнародне агентство з комунікацій та зв'язків з громадськістю;
 • Healy – проєкт, який розвиває в Україні напрямок комплексного підходу до здоров'я за допомогою інноваційних частотних технологій;
 • Vanilla Bakery – солодка фея ваших свят;

Захід освітлювали наступні ЗМІ: Folga, Womans Magazine, Телеканал InRating TV, UA FASHION TV , Фокус, «High Life Заміська нерухомість», ТВ-передача MoDHe ЖиТТЯ З ПАРА SOLO, VTrendi, TuT-Ua, Газета «Українська молодь», журнал AUTOLADY, DIP, Соцпортал, Київські хроніки, Lucky Ukraine, QUEEN PARTNERS, , Політика. Право. Життя, le Classique, MILLION magazine, LADY MILLION, BRAVA PRODUCTION, Spyfashions.

На особливу вдячність заслуговують організатори заходу: Вікторія Цапок – співзасновниця і СЕО міжнародної жіночої спільноти «Best Version Community», Oльга Ігнатюк – власник бренду вишуканої білизни та купальників DEW та DEW BUSINESS CLUB та Ліка Іванова – засновник ексклюзивного глянцю ImperI – першого в Україні fashion & business каталогу, кастинг-директор, Brand ambassador DEW, Президент DEW BUSINESS CLUB.

Ця подія подарувала незабутні емоції , враження та перспективні знайомства. Компанії DEW, Best Version Community та ImperI надалі будуть радувати вас ексклюзивними проєктами!

Media