fbpx

Наташа Гоголь відіграла перший сольний концерт і представила новий кліп на свою авторську пісню «Гіркий шоколад»

Нещодавно в Києві, в концертному залі Caribbean Club, пройшов перший сольний концерт співачки Наташі Гоголь.

Під час перфомансу артистка представила повноцінну концертну програму: давно полюбилися треки, а також нові композиції, які увійдуть до дебютного альбому.

Також в день концерту Наташа презентувала відео на свою авторську пісню «Гіркий шоколад». Режисером яскравою відеокартіни став відомий кліпмейкер Юра Двіжон.

Протягом відео Наташа постає в трьох фанових образах, тим самим показуючи свою звичайну легкість і самоіронію. Лірична героїня і автор любовних балад легко перевтілюється в типажного «Алісу в країні чудес» - грає емоціями, демонструє хореографічні зв'язки і з величезною часткою самоіронії вирішує поставлені завдання.

IMG 3583 2IMG 4302IMG 5464

«На написання пісень мене завжди надихають відносини, будь то дружба, любов, неважливо. Пісня «Гіркий шоколад» - про розставання, але не в тій класичній формі, яку всі звикли відчувати, навпаки, в цьому немає нічого трагічного, закінчення чогось старого - завжди початок чогось нового.
У цьому відео я інша. Я з гумором підходжу до всього, що відбувається, і твердо впевнена, що таке сприйняття речей - найправильніший шлях. У нас вийшло розкрити цю нову грань мене: я люблю жартувати, перевтілюватися, жити граючи.
Найважливіший посил мого нового кліпу - зберігати легкість у всьому », - говорить Наташа.

«Мені подобається, що Наташа у всіх своїх роботах абсолютно різна і кожен раз по-новому відкривається глядачеві. Наше відео Герасимчука винятком. У цій історії вона зіграла жартівливу принцесу, яка живе в казковому світі і мріє про зустріч з принцом всього її життя », - коментує режисер відео DVIZHON.

Read 102 times

Media

Add comment


Security code
Refresh