fbpx

Хеппі-енду не буде?DOROFEEVA представила кліп на новий сингл "Чому"

Сьогодні я представляю свій новий кліп на пісню «Чому»

. Чому цей реліз так важливий для мене? Тому що я відкрито кажу про почуття та переживання в своїх текстах і музиці, а розставання - це те, що в своєму житті переживав кожен. Коли відносини закінчуються, здається, що всі пісні про кохання, які грають по радіо, про тебе. Усередині борються люблю / ненавиджу (звідси і дві грані однієї героїні в відео), а в голові один і той же питання «ну чому так?». Ти потрапляєш в капкан почуттів ... Кінець відносин відчувається як автокатастрофа: миттєво, часом травмоопасно, прикро і боляче - що ми з режисером Леонідом Колосовським і показали в кліпі.
Але для мене це світлий смуток, адже я точно знаю: коли щось закінчується, потім буде ще краще. В любові переможених - ти вибираєш фінал історії: бути переможеним, як героїня в тізері, або вийти переможцем і йти далі - як у фіналі кліпу.

unnamed 1unnamed 2

«Це та Надя, яку ще ніхто не знає. Світла футуристична героїня, вихлюпує свою біль і образу в чуттєвої хореографії - і це не просто танці, це уособлення її страждань. І темна - та, хто зриває свою злість на авто, кричачи на нього як на живу істоту. Її світ змінюється після того, як Він його залишив. Монтажні повторення в кліпі показують циклічність часу і одноманітність днів без Нього »- Леонід Колосовський

unnamed 3unnamed 4

Я презентувала «Чому» до офіційного релізу на моєму першому сольному концерті в Києві, а 18 червня цей live ексклюзивно можна буде побачити в TikTok.

Read 77 times

Media

Add comment


Security code
Refresh