Команда PROGRACE SUPERBIKE увірвалась в сезон чемпіонату СБК Україна з гучними перемогами

Найпрестижніший чемпіонат в Україні SBKUA закінчив перші два етапи змагань.

На автодромі “Чайка” 29-30 травня були представлені спортсмени в одинадцяти класах: Superbike, Supersport-300, Supersport-600,  Superstock-600,  Superstock-1000, Жіночий-300, Жіночий-600, Юніор, Аматор-600, Аматор-1000, Командний залік.

Найшвидкісний і  найдорожчий вид мотоциклетного спорту - це шосейно-кільцеві перегони. Ризик, адреналін, сучасні мотоцикли з топовим тюнінгом, професійні пілоти, які достигають шаленої швидкості 250км/год - це все захоплює, перекриває подих і змушує серце битись швидше. 

 

В цих динамічних змаганнях Рашко Сергій показав найкращі результати забравши перші місця в двох етапах в класі “Supersport 600”. З чим ми його і поздоровляємо! Так тримати! 

 

Команда PROGRACE SUPERBIKE зайняла в першому етапі 3 місце набравши 31 очко, в другому етапі -  4 місце набравши 27 очок. 

 

 

Це була запекла боротьба між командами і вкотре технічний спорт показав, що не вибачає помилок. Падіння та перешкоди супроводжували гонщиків протягом цих 2 этапів. Один із учасників чемпіонату команди PROGRACE SUPERBIKE, Артем Чумаченко,  на другому етапі змагань потрапив в карколомне ДТП. На щастя все обійшлося декількома переломами, чергова швидка допомога вчасно встигла зреагувати на подію.

 

 

Як потім дізнались від Артема, що у нього травма хребта та ребер. 

Ситуація з Артемом вплинула на всю команду. Коли твій однокомандник потрапляє в біду тяжко налаштувати себе і думати тільки про перемогу. 

 

Попри це все команда PROGRACE SUPERBIKE показала гідні результати. 

 

Після завершення змагань були зроблені висновки, чого не вистачило команді PROGRACE SUPERBIKE для перемоги. Помилка у виборі тиску не дала можливості Калініну Нікіті стати першим в класі “Superbike”. Пробитий радіатор і прокладка  мотоцикла Емілії Сердюк відняла у команди дорогоцінні очки в класі “Жіночий 600”.

 

Бажаємо якомога скорішого одужання Чумаченко Артему і зустрічі на наступних етапах СБК Україна, які відбудуться 24-25 липня на картодромі Дніпрокарт.Про команду PROGRACE SUPERBIKE

 

PROGRACE SUPERBIKE - це нова команда  в шосейно-кільцевих мотоперегонах, створена під брендом PROGRACE, що об’єднує вражаючі технічні види спорту і дає можливість кожному відчути адреналін, швидкість, вогонь, технології  і ризик.  До PROGRACE входять дрифт, мотоперегони, кантрі крос - вражаючі та надихаючі команди, де пілоти разом з фанами розділяють досягнення та емоції.

 

Команда PROGRACE SUPERBIKE складається з таких гонщиків: 

  • Калінін Нікіта під номером 22 клас “Superbike”;
  • Рашко Сергій під номером 222 клас “Supersport 600”;
  • Емілія Сердюк під номером 66 клас “Жіночий 600”;
  • Чумаченко Артем під номером 636 клас “Superstock 600”
Read 354 times
Add comment


Security code
Refresh