KAMALIYA з розмахом відсвяткувала свій день народження

Минулої п’ятниці співачка KAMALIYA влаштувала неймовірну вечірку!

Виконавиця в компанії своїх рідних і друзів відзначила день народження. Упродовж перших двох годин свята “винуватиця” торжества особисто приймала привітання біля іменного бренд-волу. Серед подарунків було багато квітів, прикрас і навіть... декоративні свинки. Найзворушливішим став презент від дочок артистки Арабелли і Мірабелли: дівчатка намалювали портрет батьків.

 

Співачку прийшли привітати GROSU і Роман Полянський, Віктор Павлік з дружиною, Михайло Поплавський, Сергій Мироненко, Олена Винярська, Gena VITER, Міла Нітіч, ​​Соломія Вітвіцька та багато інших відомих персон українського медіа-простору.

 

KAMALIYA:

З певних причин у мене не вийшло відзначити особисте свято день у день... Я дуже щаслива, що, нехай і пізніше, мені вдалося обійняти всіх близьких і рідних і відчути себе справжньою іменинницею! Я дуже вдячна своїй родині, своєму чоловікові, своєї матусі, якій колись заради мого народження довелося пройти жахливі труднощі... Ціную життя і кожен день намагаюся прожити так, щоб ані мені самій, ані їй не було соромно!

 

У цей вечір сюрпризи готували не тільки для артистки, але і вона сама здивувала гостей: KAMALIYA підготувала спеціальну концертну програму, в якій прозвучала і новинка “Танцую”.

Read 63 times

Media

Add comment


Security code
Refresh