SONYA MONINA

Соня Монина - дизайнер одягу, дівчина з чоловічим характером. Завдяки цій рисі тонко відчуває чоловіків, їх потреби і настрій. Вона створює красиву і конструктивну одяг. Створювані моделі мають активну позицію і межують між сьогоденням і майбутнім. Світ, освоєння космосу і життя в інших світах - все це знаходить відображення в стилі дизайнера. SONYA MONINA вважає, що потрібно бути собою, відчувати світ і йти в ногу з часом. Пам'ятати, що перша інформація від нас, що отримується іншими людьми - це Те, у Що ми одягнені.

Початок кар'єри
Соня з 5 років знала, що буде створювати одяг. Вона закінчила швейне училище і Київський університет технології та дизайну. Соня Монина - це псевдонім, який в подальшому став назвою бренду. З'явився він у студентські роки і вдало закріпився за дівчиною-дизайнером. Соня впевнене йшла до своєї мети, на початку кар'єри працювала конструктором одягу і кравцем. Паралельно займалася створенням чоловічого та жіночого одягу. Праця не була марною і в 2011 році SONYA MONINA презентувала концептуальну колекцію М.У.Т.А.Ц.І.Я. Почесними гостями показу, на якому представила свої роботи Соня Монина, стали головний редактор «Vogue Paris» і радник Jean Paul Gaultier. Вони високо оцінили потенціал молодого дизайнера і напророкували їй почесне місце в індустрії моди.

На одному з міжнародних конкурсів Nuance Соня Монина з колекцією Z.E.F.I.R. посіла перше місце і була запрошена на тиждень моди в Вашингтон.
Ідея одягати чоловіків, розкривати і підкреслювати індивідуальність, зріла в голові Моніно досить довго. У тому ж 2011 році, у вересні, вийшла перша концептуальна чоловіча колекція. Колекція носила таке ж просте, але оригінальна назва - «8». Це число для Соні є улюбленим.

Участь в тижнях моди
У 2013 році в рамках Українського Тижня Моди Соня Монина представила дебютну чоловічу колекцію сезону осінь / зима 2013/14.
У 2015 році на Тижні Моди в Білорусії Соня представила Україну з чоловічою колекцією весна / літо 2016.
У 2017 році в рамках Санкт-Петербурзької Тижня Моди представила чоловічу колекцію сезону весна / літо 2018.
З 2018 року Соня бере участь виключно на Українському Тижні Моди.

Баланс між строгістю і свободою
Сьогодні SONYAMONINA це успішний бренд, який набирає обертів і популярність у всьому світі. Його фірмовий стиль, сформульований як «neo-universe». Урбаністичний-космічний сasual, орієнтований на «одяг майбутнього».
В цілому стиль дизайнера легко пізнаваний - це форма, архитектурность, конструктивність і трансформація. Кожна створена річ виглядає на кожній людині по-різному. Незважаючи на складність конструкції, одяг практична і комфортна в носінні. Підкреслює індивідуальність і відображає внутрішній світ того, хто її носить. Баланс між строгістю і абсолютною свободою.

Модна революція
SONYA MONINA не просто створює одяг для чоловіків, вона руйнує стереотипи і задає стиль! Зараз за плечима дівчини не один показ, створена не одна колекція. Вона творить в дусі епохи, створюючи зручну в шкарпетці одяг. При цьому підкреслює індивідуальність кожного. Чоловік - це воїн і мисливець. У кожному ховається море достоїнств, потрібно витягувати їх назовні і висловлювати. Ти створений для перемоги, а SONYMONINA для тебе! For men with Love ....