fbpx

Показ першої в Україні 3D колекції

SPYFASHIONS PARTY

Показ першої в Україні 3D колекції

 Цієї середи, 10 березня, 18:00 запрошуємо Вас поринути в атмосферу першого в Україні 3D показу бренду 2WB. Уявіть, як віртуальні моделі виходять за рамки Діджитал і стають реальними, починаючи взаємодіяти із зовнішнім світом в таємничому Game Space «ФУТУРА» на заході «SPYFASHIONS PARTY».  Крім цього, вас чекає показ колаборації молодого бренду Zubashych та сталого бренду Oppido, Game Space і фотозоні.

 2WB

Перша презентація 3D колекції бренду 2WB пройшла 8 лютого 2021 року в рамках Українського Тижня Моди.  Все, починаючи від викрійок виробів, закінчуючи сет дизайном віртуального подіуму, було виконано в 3D.  Колекція Naturalism присвячена стихіям природи: земля, вода, вогонь, повітря.

Спочатку бренд випускав виключно колекції купальників і капсули спортивного одягу, але в цьому сезоні глядачеві відкривається абсолютно новий досвід, де вперше в Україні колекція одягу зроблена повністю за допомогою 3D графіки.

 ZHUBASHYCH

Бренд ZHUBASHYCH прагне в майбутньому стати повністю екологічним.  Колекція присвячена проблемам молоді та яскравим емоціям.  Кожна одиниця одягу має своє значення і створена, щоб підняти вам настрій і підвищити впевненість в собі.  Колекція складається з 5 образів.

 OPPIDO

Український бренд OPPIDO створює одяг з переробленого шовку і вінтажних речей.

Ми живемо в гарний час для одягу.  Можливо навіть краще.  Свобода носити, що тобі подобається - це самий «модний тренд».  І далі буде тільки краще.  Ми втомилися і нам всім потрібно розслабитися.

Ми черпаємо натхнення в лініях природи, архітектури та етнічних виробах ручної роботи з різних куточків світу.  Мінімалістичний і чистий дизайн, доповнений фантасмагоричними деталями перетворює речі в мистецтво - мистецтво бути собою.

Також Oppido є фіналістом UFW Looking To The Future 2020

L Fashion Week For Eco Winner

 Футура Game space

Локація - Футура Game space - це сучасне простір відпочинку, важливою родзинкою якого є робота шістнадцяти проекторів в залі - яскраві і динамічні анімації в стилі cyberpunk, які разом з музикою і постановкою показів, де моделі будуть взаємодіяти з даної локацією, занурить вас в світ діджиталізаціі  і загадкової атмосфери.

Add comment


Security code
Refresh