Нова колекція осінь-зима 2021/2022 Valery Kovalska

Український бренд Valery Kovalska представив нову колекцію осінь-зима 2021/2022.

Переживши важкі часи глобальної турбулентності і негараздів, Валерія Ковальська, дизайнер і засновник бренду Valery Kovalska, розкриває в новій колекції свої найглибші емоційні і психологічні стани.

 

Навмисно еклектична і різноманітна колекція FW21, об'єднує безліч стилів і технік, відображаючи невизначеність і мінливість минулого року. Валерія говорить, що криза по всьому світу глибоко торкнувся її, і було складно прийняти, що звичний спосіб життя велике недоступний.

«Вперше в кар'єрі дизайнера я вирішила перетворити свій внутрішній світ в роботу і відобразити свій психологічний стан через концепцію колекції. Вірус вплинув не тільки на фізичний стан світу, але і на те, що  глибоко в наших душах, що безпосередньо пов'язано із загальним самопочуттям і психічним здоров'ям. Складається відчуття, ніби ця частина нашого життя повністю ігнорується, і я хотіла підняти це питання »

5151

«Ця колекція - моє одкровення, відображення складних почуттів, втоми від пастки власної свідомості, пошук виходу. У цій невизначеності я вважаю, що нам як ніколи необхідно триматися разом і підтримувати один одного. Це перезавантаження системи. І тільки в наших силах вибудувати нове, краще майбутнє »

визнається дизайнер.

snimok jekrana 2021 03 29 v 19.50snimok jekrana 2021 03 29 v 19.56

Add comment


Security code
Refresh